,

Firmast

 Parme Trans : 7 põhjust, miks meie kasuks otsustada

Täname Teid Parme Transi vastu huvi tundmast. Usume, et 7 alljärgnevat meid iseloomustavat fakti aitavad Teil valida oma veoteenuste pakkujaks just Parme Transi. Lisaküsimuste korral ning lisainfo saamiseks palume pöörduda meie konsultantide poole.

Parme Trans sertifikaadid..

 

Parme Trans - on üks väheseid transpordifirmasid Eestis, millele taoline sertifikaat on omistatud. Antud sertifikaadi omamine on tõestuseks meie teenuste kõrgest kvaliteedist ning firma juhtkonna laitmatust tööst.

 1. Head kogemused rahvusvahelise kaubaveo alal.

  Parme Transil on tõsiseltvõetavad ja pikaajalised kogemused kaupade maanteetranspordi vallas. Ettevõte omab kõiki rahvusvaheliseks raskeveokitega kaubaveoks vajalikke litsentse ja veolubasid. Enne Eesti liitumist Euroopa Liiduga teostasime me kaubavedusid ELi liikmesriikidesse CEMT veolubade alusel, kuid alates Eesti astumisest ELi me enam ELi- sisesteks kaubavedudeks CEMT veolubasid ei vaja. Alates 2010. aasta 1. maist teostame me ka ELi-siseseid kabotaažvedusid.

 2. Arvestatav kullervedude, sh 24-tunniste kaubavedude teostamise kogemus.

  Parme Transil on tõsiseltvõetavad ja pikaajalised kogemused ka nö kullervedude vallas. Teame väga hästi, mida kujutab endast 24 tunni jooksul kauba sihtpunkti toimetamine. Kui vajate oma kauba kiirkorras transportimist, tulevad Parme Transi oskuslikud koordinaatorid ja autojuhid Teile appi ja toimetavad Teie kauba tipptasemel varustusega sõidukeid kasutades õigeks ajaks sihtpunkti.

 3. Veoste jälgimissüsteem.

  Kõik ettevõttele kuuluvad üksused on varustatud ainulaadse veoste jälgimissüsteemiga, mis võimaldab meil veomasinate liikumist hõlpsalt ja täpselt jälgida ning nende käike koordineerida. Tänu antud süsteemile saate ka Teie mis tahes ajahetkel interneti teel oma saadetise asukohta kontrollida.

 4. Iseseisvus ja paindlikkus.

  Parme Trans on veoteenuste osutamisel ette tulevate probleemide lahendamises äärmiselt paindlik. Pikaajalise kogemuse najal oleme töötanud välja süsteemi, mis võimaldab meil kõigi võimalike probleemide esinemissagedust minimaliseerida. Kui aga probleemi vältimine on võimatu, teeme me kõik endast oleneva, et sellele aegsasti lahendus leida.

 5. Otseleping ettevõttega Daimler AG.

  Parme Trans on ainus Eesti transpordifirma, mis on sõlminud otselepingu (Saksamaa) ettevõttega Daimler AG, mis võimaldab meil oma veoüksuseid kõikides ELi liimesriikides tunduvalt kiiremini ja tõhusamalt teenindada ja parandada. Lisaks sellele hoiab see kokku ka hulga väärtuslikku aega. Sarnase lepingu oleme sõlmitud ka Mercedes Benzi Eesti esindusega.

 6. Elektrooniline maanteemaksude tasumise süsteem.

  Kõik meie veoüksused on varustatud elektrooniliste makseseadmetega, mis muudavad tasulistel maanteedel (sh tunnelites nagu Mont-Blanc, Frejus jne) liikumise tunduvalt ajasäästlikumaks. Seadmed tasuvad nõutava maksu automaatselt, ilma et sõidukijuht peaks selleks peatuma või hoogu aeglustama.

 7. Tolliladu Petseris.

  Kui soovite transportida kaupa Venemaa ja ELi liikmesriikide vahel, pakub Parme Trans Teile Lääne-Euroopa riikide ja Venemaa vahel teostatavat uksest ukseni veoteenust, kuna ettevõttel on olemas kõik taoliseks kaubaveoks vajalikud vahendid ja tingimused.