MEIE TEENUSED

Ettevõte Parme Trans teenuste nimekirjas on suur hulk erinevaid kaubavedusid. Meie kahekümne aasta pikkune töökogemus rahvusvaheliste kaubavedude valdkonnas annab meile võimaluse pakkuda klientidele lahendusi ja teenuseid, mis kiirendavad tarnimist ja optimeerivad logistikale tehtavaid kulutusi.

Läheneme vastutusrikkalt kaubavedudele igas riigis, seepärast valmistame tööks vajalikud dokumendid ja litsentsid varakult ette.

Meie sõidukid on varustatud ohtlike kaupade (ADR) vedamiseks vajalike erivahenditega. Kõik autojuhid on läbinud ADR vedude alaste reeglite väljaõppe ning omavad vastavat luba. Saame pakkuda oma klientidele ka ekspress-vedu, kasutades selleks kahest juhist koosnevat ekipaaži. Vajadusel töötame ka kliendi treilerveokitega, muudetava platvormiga treilerveokitega ning haagistega.

Meie ettevõttel on märkimisväärne töökogemus Skandinaaviamaades, kus geograafilise asukohta tõttu vajatakse sageli erivahendeid kaupade transportimisel. Kui vajate veose transportimist keeruliste kliimaoludega riiki, on meie ettevõte valmis pakkuma Teile transporditeenust erirehvidega ja täiendavate seadmetega varustatud treilerveokitega.

Meie teenuste spekter on lai, allpool on loetlenud meie poolt pakutavad põhilised teenused:

Kaubavedu depo to depo põhimõttel

Kaubavedu door to door põhimõttel

Kaubavedu ratastel peale/mahalaadimise põhimõttel

Kauba ekspressvedu (sõltuvalt vahemaast 24 h jooksul, 48 h või 72 h tunni jooksul)

Kabotaaži kaubavedu Euroopa liidu riikide siseselt

Kaubavedu Euroopa Liidu riikidest kolmanda maailma riikidesse, kasutades SEMT lubasid

Kaubavedu, kasutades Carnet TIR

Vajadusel oleme valmis välja töötama ja kasutusele võtma individuaalse kaubaveo süsteemi, arvestades kõiki tellija tingimusi.

 
Hea meelega vastame teie küsimustele
Helistage meile +372 625 9761

PARME TRANS

VALI SPETSIALISTID

Alates 1997. aastast