Sotsiaalne vastutus

Parme Transi tegevuspoliitika on suunatud keskkonnakaitsele ja vastab täielikult rahvusvaheliste kaubavedude teenuseid saavate klientide ootustele. See seisukoht näitab parimal viisil ettevõtte kui usaldusväärse ja pikaajalise partneri kõrget staatust.

Alates 2009. aastast korraldame ja juurutame ökonoomse juhtimise erikursusi, mis kuuluvad noortele autojuhtidele mõeldud spetsialiseeritud programmi. See võimaldab vähendada kütusekulu ja kahjulike heitgaaside hulka.

ISO 14001 sertifikaadi olemasolu tähendab, et vedaja Parme Trans juhindub käesolevast keskkonnakaitsepoliitikast. See teeb ettevõtte konkurentsivõimeliseks ja tekitab valitsuses, partnerites ja klientides suurt usaldust. Kokkuvõttes loob see nii lühemas kui ka pikas perspektiivis head eeldused ettevõtte majanduslikuks heaoluks.

Koostöö Parme Transiga on mugav ja turvaline!
Kollektiivi teavitatakse õigeaegselt uute kvaliteedisüsteemi nõuete jõustumisest ja järgitakse neid  igapäevatöös.
Kõik töötajad läbivad erialase koolituse ja külastavad kutsealase taseme hoidmiseks või tõstmiseks plaanilisi üritusi.
Ettevõtte ekspediitor kontrollib hoolikalt veo igat etappi ja ennetab kõikvõimalikke probleeme 24/7 režiimil. Nagu praktika on näidanud, kõrvaldab tõhustatud töörežiim mis tahes probleemid ja aitab kaasa tõeliselt professionaalsete kaubaveoteenuste osutamisele.
Selleks, et ettevõtte Parme Trans veokid vastaksid täielikult rangetele keskkonnakaitsenõuetele, hooldavad insenerid ja mehhaanikud neid regulaarselt. Igasuguste rikete ennetamiseks või seadusandlike normide muudatustele vastamiseks läbivad autorongid plaanilise ülevaatuse.
 
Hea meelega vastame teie küsimustele
Helistage meile +372 625 9761

PARME TRANS

VALI SPETSIALISTID

Alates 1997. aastast